Jesteś tutaj: Start

Strona główna

INFORMACJA O POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

DO KLASY PIERWSZEJ

 

Szanowni Rodzice. Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Wójta Gminy Kaczory z dnia 25 stycznia 2016 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kaczory w roku szkolnym 2016/2017.

Dokument jest dostępny do pobrania w panelu bocznym w zakładce "Rekrutacja".

  

*******************************************

 

E -  PODRĘCZNIKI

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie. Na stronie www.epodreczniki.pl umieszczono wiele ciekawych materiałów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie edukacyjnym. Platforma e-podręczniki jest całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać w nieograniczony sposób.

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów, do korzystania z bezpłatnych epodręczników. Zamieszczone tam ćwiczenia i materiały edukacyjne, stanowić mogą cenne źródło informacji, nauki, przygotowania się do zajęć, powtórzenia i utrwalenia wiadomości w domu.

 

Artykuły

KOLEJNY MIESIĄC ZDROWIA W NASZEJ SZKOLE

2016-05-03
Powiększ zdjęcie

W miniony piątek dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zaprosili mieszkańców okolicznych wsi oraz samego Śmiłowa na III Festyn Zdrowia. Szkolna grupa promująca zdrowy i aktywny styl życia – CEGIEŁKI ZDROWIA, uczestniczą w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Czas na zdrowie” pod patronatem Fundacji Banku Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej o: KOLEJNY MIESIĄC ZDROWIA W NASZEJ SZKOLE

BIEGI W RÓWNOPOLU I RUR - PIERWSZA POMOC TO RZECZ WAŻNA!

2016-05-01
Powiększ zdjęcie

O tym wiedzą uczniowie klas młodszych w Szkole Podstawowej w Śmiłowie, którzy już od 7 lat uczestniczą aktywnie w zajęciach pierwszej pomocy w naszej szkole. Zajęcia prowadzi instruktor, nauczyciel klas młodszych i wychowawca, Pani Wioletta Janowska.

Czytaj więcej o: BIEGI W RÓWNOPOLU I RUR - PIERWSZA POMOC TO RZECZ WAŻNA!

LUBIMY ORTOGRAFIĘ!

2016-04-30
Powiększ zdjęcie

22. kwietnia mistrzowie i wicemistrzowie naszej szkoły pojechali do Szkoły Podstawowej w Kaczorach by wziąć udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym. Walczyli na każdym poziomie:

Czytaj więcej o: LUBIMY ORTOGRAFIĘ!

SADZENIE LASU

2016-04-24
Powiększ zdjęcie

21. kwietnia miała miejsce niecodzienna akcja. Klasa VI z wychowawczynią p. E. Bemowską uczestniczyła w akcji międzynarodowej sadzenia lasu. Pod przewodnictwem pana leśniczego Jarosława Tkaczyka o godz. 9.15 wyruszyła do oddalonego o ok. 3,5 km miejsca w lesie.

Czytaj więcej o: SADZENIE LASU

SPOTKANIE MUZYCZNE Z "MUZOLAKAMI"

2016-04-24
Powiększ zdjęcie

Muzyczne spotkania z „Muzolakami”, stały się już w naszej szkole tradycją. W czwartek, 21 kwietnia, uczniowie klas I-III kolejny raz spotkali się z tą grupą. Tym razem mieliśmy okazję poznać muzyka, który w ciekawy i aktywny dla uczniów sposób zapoznał ich z nietypowymi, drewnianymi instrumentami dętymi, na których grają Aborygeni.

Czytaj więcej o: SPOTKANIE MUZYCZNE Z "MUZOLAKAMI"

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma