Jesteś tutaj: Start

Strona główna

INFORMACJA O POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

DO KLASY PIERWSZEJ

 

Szanowni Rodzice. Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Wójta Gminy Kaczory z dnia 25 stycznia 2016 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kaczory w roku szkolnym 2016/2017.

Dokument jest dostępny do pobrania w panelu bocznym w zakładce "Rekrutacja".

  

*******************************************

 

E -  PODRĘCZNIKI

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie. Na stronie www.epodreczniki.pl umieszczono wiele ciekawych materiałów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie edukacyjnym. Platforma e-podręczniki jest całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać w nieograniczony sposób.

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów, do korzystania z bezpłatnych epodręczników. Zamieszczone tam ćwiczenia i materiały edukacyjne, stanowić mogą cenne źródło informacji, nauki, przygotowania się do zajęć, powtórzenia i utrwalenia wiadomości w domu.

 

Artykuły

KOLARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SOPOCIE

2016-05-24
Powiększ zdjęcie

Dnia 21. maja w Sopocie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim  FAMILY CUP 2016. Reprezentant Młodzieżowego Klubu Sportowego UKS Sportowiec Piła, uczeń klasy VI - Kacper Kwiatkowski zajął zaszczytne III miejsce w kategorii wiekowej 11 - 14 lat.

Czytaj więcej o: KOLARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SOPOCIE

MAŁY GENIUSZ

2016-05-22
Powiększ zdjęcie

19. maja odbył się szkolny etap VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy - "Mały Geniusz", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujściu. Udział w nim wzięło 26 uczniów z naszej szkoły.

Czytaj więcej o: MAŁY GENIUSZ

KOLEJNY SUKCES GAZETKI "SZKOLNY EKSPRES"

2016-05-17
Powiększ zdjęcie

Dnia 12. maja, w auli Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile odbyło się uroczyste podsumowanie II Wojewódzkiego i IV Powiatowego Konkursu Gazetek Szkolnych "GAZECIAK". Był to dzień długo wyczekiwany przez wszystkich redaktorów naszej szkolnej gazetki "Szkolny Ekspres".

Czytaj więcej o: KOLEJNY SUKCES GAZETKI "SZKOLNY EKSPRES"

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

2016-05-13
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 10. maja odbyła się już czwarta edycja Gminnego Konkursu Historycznego „ Z historią przez wieki”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Kaczorach. W konkursie wzięli udział uczniowie klas V i VI z terenu naszej gminy.

Czytaj więcej o: GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

UCZCILIŚMY KONSTYTUCJĘ 3 MAJA

2016-05-09
Powiększ zdjęcie

W czwartek, 5. maja, w naszej szkole odbył się apel upamiętniający 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. W czasie występu uczniowie przypomnieli jakie były okoliczności uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji, jej najważniejsze założenia oraz kim byli jej twórcy.

Czytaj więcej o: UCZCILIŚMY KONSTYTUCJĘ 3 MAJA

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma