Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

INFORMACJA O POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

DO KLASY PIERWSZEJ

 

Szanowni Rodzice. Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Wójta Gminy Kaczory z dnia 25 stycznia 2016 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kaczory w roku szkolnym 2016/2017.

Dokument jest dostępny do pobrania w panelu bocznym w zakładce "Rekrutacja".

  

*******************************************

 

E -  PODRĘCZNIKI

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie. Na stronie www.epodreczniki.pl umieszczono wiele ciekawych materiałów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie edukacyjnym. Platforma e-podręczniki jest całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać w nieograniczony sposób.

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów, do korzystania z bezpłatnych epodręczników. Zamieszczone tam ćwiczenia i materiały edukacyjne, stanowić mogą cenne źródło informacji, nauki, przygotowania się do zajęć, powtórzenia i utrwalenia wiadomości w domu.

 

******************************************* 

 

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016!

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej autorstwa wydawnictwa NOWA ERA, przedstawiającej najważniejsze informacje o sprawdzianie szóstoklasisty, między innymi: przebieg sprawdzianu, struktura sprawdzianu, ważne terminy. Prezentacja została zamieszczona w PANELU BOCZNYM pt. "BURZA MÓZGU, CZYLI...", w zakładce "Sprawdzian szóstoklasity".

 

Artykuły

ZAKOCHANI W TEATRZE

2016-02-07
Powiększ zdjęcie

Światła, lasery, mroczna postać, niegrzeczne dzieci, dobre i złe zachowanie. Tolerancja i współpraca przeciw złości i przemocy – to musiało zrobić i zrobiło wrażenie na wszystkich!

Czytaj więcej o: ZAKOCHANI W TEATRZE

APEL "BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE"

2016-01-19
Powiększ zdjęcie

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów dnia 15. stycznia na sali balkonowej odbył się apel, podczas którego pani Wioletta Janowska omówiła zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych. Jak bezpiecznie spędzić zimowy wypoczynek? Które zabawy bywają niebezpieczne? Których miejsc unikać, aby bezpiecznie wypocząć podczas ferii zimowych?

Czytaj więcej o: APEL "BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE"

OSTATNIE PRZEDSTAWIENIE

2016-01-17
Powiększ zdjęcie

Ksiądz proboszcz Piotr Łukaszewski poprosił, abyśmy nasze jasełka zaprezentowali całej wspólnocie parafialnej. W niedzielę, przed Mszą Św. o godz. 11.30, kościół wypełniony był wiernymi, którzy z uwagą oglądali nasze przedstawienie.

Czytaj więcej o: OSTATNIE PRZEDSTAWIENIE

SPOTKANIE W BYDGOSZCZY

2016-01-16
Powiększ zdjęcie

Ognisko Misyjne „Communio” zaprosiło laureatów VI Diecezjalnego Misyjnego Konkursu Bożonarodzeniowego, na uroczyste wręczenie nagród do Zespołu Szkół nr 14 w Bydgoszczy. Ze Śmiłowa pojechali: Tomek Mętlak i Martyna Kulińska ze swoimi mamami. 

Czytaj więcej o: SPOTKANIE W BYDGOSZCZY

ZACZAROWANY OŁÓWEK

2016-01-15
Powiększ zdjęcie

Jeśli myślisz, że masz niewiele – pomyśl o tych, którzy nie mają nic. Jeśli dostaną szkolne przybory, być może będą mogli pójść do szkoły i nauczyć się pisać. Może obudzą się w nich marzenia i będą mogli wyrwać się z biedy, w której żyją.

Czytaj więcej o: ZACZAROWANY OŁÓWEK

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma